Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Wrocławia
na Krete od 88 zł

1 osoba

Leć na Krete (KRET) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 88,00 PLN

Loty na Krete

Katowice
Kreta

od 2021-06-02 do 2021-10-27
od 239.00 zł
Katowice - Kreta
Loty na Krete

Warszawa
Kreta

od 2021-06-02 do 2021-10-23
od 199.00 zł
Warszawa - Kreta
Loty na Krete

Kraków
Kreta

od 2021-06-02 do 2021-10-30
od 139.00 zł
Kraków - Kreta

 

Tanie, bezpośrednie loty z Wrocławia na Kretę Chania (CHQ) oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Połączenia w sezonie letnim 2020 dostępne są raz w tygodniu w piątki. Loty z Wrocławia startują o godz 18:00, lądowanie na Krecie o godz 21:45. Połączenia powrotne z Krety do Wrocławia także raz w tygodniu (piątki) o godz 22:10-00:05. Zapraszamy do systemu tanich lotów z Wrocławia na Kretę. Bilety lotnicze online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Wrocław(WRO) - Kreta (KRET)

Wylot
Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio
FR 8938
FR
2021-08-09 18:45 Wrocław (WRO)
2021-08-09 22:30 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka
2021-08-18 01:40 Chania (CHQ)
2021-08-18 14:30 Wrocław (WRO)
1
FR 4520
2021-08-18 01:40 Chania (CHQ)
2021-08-18 02:35 Ateny (ATH)
FR
2
FR 4936
2021-08-18 11:55 Ateny (ATH)
2021-08-18 13:30 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Kreta 1
Cena: 809 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio
FR 8938
FR
2021-08-09 18:45 Wrocław (WRO)
2021-08-09 22:30 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka
2021-08-14 23:20 Chania (CHQ)
2021-08-15 11:55 Wrocław (WRO)
1
FR 7787
2021-08-14 23:20 Chania (CHQ)
2021-08-15 01:35 Bristol (BRS)
FR
2
FR 8212
2021-08-15 07:45 Bristol (BRS)
2021-08-15 10:55 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Kreta 2
Cena: 813 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio
FR 8938
FR
2021-08-06 19:05 Wrocław (WRO)
2021-08-06 22:50 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka
2021-08-18 01:40 Chania (CHQ)
2021-08-18 14:30 Wrocław (WRO)
1
FR 4520
2021-08-18 01:40 Chania (CHQ)
2021-08-18 02:35 Ateny (ATH)
FR
2
FR 4936
2021-08-18 11:55 Ateny (ATH)
2021-08-18 13:30 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Kreta 3
Cena: 881 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio
FR 8938
FR
2021-08-06 19:05 Wrocław (WRO)
2021-08-06 22:50 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka
2021-08-14 23:20 Chania (CHQ)
2021-08-15 11:55 Wrocław (WRO)
1
FR 7787
2021-08-14 23:20 Chania (CHQ)
2021-08-15 01:35 Bristol (BRS)
FR
2
FR 8212
2021-08-15 07:45 Bristol (BRS)
2021-08-15 10:55 Wrocław (WRO)
FR
Lot Wrocław - Kreta 4
Cena: 885 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio
FR 8938
FR
2021-08-09 18:45 Wrocław (WRO)
2021-08-09 22:30 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio
FR 8939
FR
2021-08-13 23:15 Chania (CHQ)
2021-08-14 02:10 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Kreta 5
Cena: 931 PLN